LRT Jūsų ipod’e/iphon’e

Prisipažinsiu, Lietuvos nacionalinis transliuotojas, nacionalinė televizija man visada atsiduodavo lengvu kaimišku pelėsiuku ir nertom servetėlėm ant televizoriaus. Misionieriška televizija, kaip sakant. Pavienius populiarius, šiuolaikiškus projektus (dešimtukus) ir sportą vertinau kaip jaunatvišką išsišokimą, ne daugiau. Tačiau pastarasis atradimas perpiešė LRT vaizdą kitom spalvom. O nutiko štai kas.

Prasidėjus naujam televizijų sezonui, profesinių paskatų vedamas, vis peržiūriu naujas laidas. Vienos geresnės, kitos nelabai. Bet apie tai kitą kartą. Šiandien susizgribau praleidęs naują LRT antradienio laidą “Versijos”. Kadangi girdėjau įvairių nuomonių apie žinomų žurnalistų grįžimą į TV ekranus ir pati tema intriguojanti (Lietuvos įvaizdis, spooky), nusprendžiau šią laidą peržiurėti internete, juk LRT archyvas labai patogus. Tačiau tiesioginis žiūrėjimas striginėjo, todėl pasinaudojau nuorodą “parsisiųsti laidą”. 138 Mb atgulė kietajam diske už kelių minučių, o už akies užkliuvo failo galūnė “mp4”….. “Tokį formatą juk valgo mano ipod touch…” – mįslingai raukiau antakį, o ranka jau siekė jungiamojo kabelio. Džiugi, beveik kalėdinė, džiaugsmo nuojata neapvylė – “Versijų” laida įsikūrė mano ipod’e ir ją duotuoju momentu viena akim žiūriu. Nykščiai aukštys LRT!!

Taigi pasiūlymas/patarimas LRT – daugiau jokit ant šito arkliuko. Dėkit Apple logotipus, prirašykit “žiūrėkit LRT laidas savo iPhone!” o gal net kelkit savo laidas nemokamam parsisiuntimui į iTunes. Kaip podcastus, manau galima taip padaryti. Su visa artėjančia iPhone manija užkariausit ne vieną madingo verslininko ar protingo jaunuolio simpatiją. Nepraleiskit progos. O vieną ipod’inį žiūrovą jau turit, mielai siųsiuos praleistas laidas, o jei atmintis neapgauna tikriausiai bus galima ir krepšinį žiūrėti…. Nesveikai.

P.S. Bet “Versijų” vinjietė tai primena “Mythbusters” ir BBC “Hardtalk”. :)

P.P.S. Atsiprašau, radau kai kurias LRT laidas ir iTunes podcastų direktorijoj :) Bet daugiau viešumo ir tvarkos podcastuose reikia! Spėkit ar yra kas nors su “lnk”, “Tv3” žymėmis? Deja, ne. Neįtikėtinas LRT pranašumas internete.

3 Responses to “LRT Jūsų ipod’e/iphon’e”


  • o tai kad jie jau seniai laidas leidžia per iPod žiūrėti. ta prasme, tinkamu formatu platina. aš anksčiau kelionę į universitetą užmušinėdavau Čekuoliu ir “negali būti” :)

  • Aha, taip ir bijojau, kad būsiu paskutinis apie tai sužinojęs…. 😀

  • Jei būtum atidžiau pažiūrėjęs, tai ir podcast’ai yra 😛 Šiaip, nuo pat archyvo paleidimo buvo mp4 ir podcast’ai, o Apple logo ir šūkių “iPhone” nėra, nes ne tik iPhone moka tai daryt ir orientuotis vien į Aplle fanboy nėra etiška 😛

Comments are currently closed.Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar