Bet prieš Metallica… virtualus Mamontovo koncertas

Viskas. Nebegaliu. Visi tik ir kužda, rašo apie tą "Second Life": uždirbtas pirmas milijonas, "Omnitel" sukūrė Lietuvą, pastatyta ąžuolų giraitė ir pan. Išgirdęs, kad mano jaunystės dievaitis Andrius Mamontovas surengs (rytoj, kovo 19 d., 20.00) koncertą virtualioje Lietuvoje ir pasakiau sau "nebegaliu". Nebegaliu būt abejingas šitam reiškiniui ir REIKIA nueit į tą "Second Life", kad ir kaip bučiau patenkintas "First life’u". Nes gėda prisipažint, nebuvau nė vienam gyvam Andriaus/Foje koncerte. Pagalvojau, gal nors į virtualų nueisiu :) Be to, labai buvo įdomu pamatyti, kaip atrodo ta virtuali Lietuva, ar ten kas gyvena? Ar bus rytoj žiūrovų? Trumpi, bet vaizdingi mano įspūdžiai – žemiau.

Apie Lietuvą ir artėjantį koncertą:

Čia jau visa giraitė :)

Atsiprašau, ponas, nežynote kada prasidės metinis Prezidento pranešimas?

Ąžuolų sodinimo konkuse pirmauja….. Andrius Mamontovas.

ne skonto stadionas, bet vis tiek gražu :)

kuti kuti…

lepota ta kakaja…. (čia matote ir mano pirmą SL draugę, kuri irgi atėjo užsiimti eilės prie scenos)

Vakarėjant žmonių daugėjo, susipažinau su dar trim koncerto lankytojais, repetavom "ančiukų šokį" ir svarstėm "ar bus ryt Lukošius?"

Sutemus prisėdome ant DJ pulto ir tarėmės kaip iš Mamontovo paimt autografą.

Išvados: nors buvau gana skeptiškas lysdamas į tą visą virtualybę, bet man patiko ir bendravimas, ir sala. Todėl su nekantrumu laukiu rytojaus, aštuntos valandos. Tikiuosi mūsų, lietuvių, susirinks daug :) Iki rytojaus.

4 Responses to “Bet prieš Metallica… virtualus Mamontovo koncertas”


Comments are currently closed.Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar